niedziela, 21 kwietnia 2013

[6] Top 10: Aktorki znienawidzone!

Tak jak w przypadku aktorów, gdzie jako surprise pojawił się Top 10 "twardzieli", tak i przyszła pora na niespodziankę w przypadku Pań. Myślałem o tym, żeby zrobić Top 10 najpiękniejszych gwiazd kina, ale stwierdziłem, że to banalne i wymyśliłem inny ranking. Postanowiłem zestawić te Panie, których pojawienie się na ekranie wzbudza we mnie najgorsze instynkty włącznie z chęcią mordu (to oczywiście żart ;P). Co ciekawe, starałem się znaleźć jakieś panie zza granicy, które by mnie denerwowały i wyszło na to, że prawie takowych nie ma (jedynie Sarah Jessica Parker i Lucy Liu, ale nie w takim stopniu jak te widoczne poniżej, więc nie dodawałem ich i nie tworzyłem oddzielnego rankingu). Nasze aktorki wiodą u mnie prym we wkurzaniu :)

Zapraszam! 

1. Izabela Kuna. Najgorsza ever ze wszystkich aktorek świata. Na moje nieszczęście jest obecna prawie w każdym polskim filmie wyprodukowanym na przestrzeni ostatnich kilku lat.


2. Katarzyna Zielińska. Żałość w czystej postaci. Każdy film z nią o 2 gwiazdki mniej.


3. Magdalena Różczka. Nie lubię baby i do tego jeszcze jest brzydka. To już przesada!


4. I teraz sam nie wiem bo mam jeszcze trzy typy... Joanna Koroniewska. Po prostu NIE! Na szczęście mało gra, ale i tak wystarczy.


5. Aleksandra Szwed. Ja wiem, że to nie aktorka, tylko żal i czysta rozpacz na dwóch nogach. Celebrytka, piosenkarka, modelka, aktorka, tancerka...wszystko w jednym czyli tak naprawdę nic. Ta dziewczyna ma chyba większe parcie na szkło w kiloibiszach niż sam Ibisz :D


6. Agnieszka Walach. Okropna. W każdej roli taka sama. Czy to "Komisarz Alex", czy "Tancerze", czy "Pensjonat pod różą". Kobieta jest takim Cagem polskiej sceny aktorskiej :D Zawsze ta sama mina, jakby wciąż grała jedną i tę samą rolę. 7. Magdalena Schejbal. Po co?


8. Marta Lipińska. Jako Michałowa w "Ranczu" bije rekordy wkurzania mnie, choć w każdym innym filmie wkurza mnie podobnie. Okropna baba z irytującym głosem!


9. Katarzyna Żak za okropną postać jaką odgrywa w serialu "Ranczo". Jest wstrętna i tak jak w przypadku wyżej wymienionej pani, jej barwa głosują jaką posługuje się w tym serialu mnie dobija.  Może taka postać wymaga talentu, ale ja jak ją widzę to mi się paczka z trutką na szczury w szafce otwiera ;]


10. Julia Wróblewska - jeśli to małe coś można nazwać aktorką, to jej szczerze nienawidzę :D


Bonus, czyli typ mojej rodzicielki matki - Grażyna Szapołowska. 

14 komentarzy:

 1. Hahaha, ostro pojechałeś :D Uśmiałam się! Mi zdecydowanie brakuje tu Kożuchowskiej i Brodzikowej. Nóż w kieszeni mi się otwiera na sam widok. Dobrze, że nie dodałeś tych pań tutaj - na widok zdjęcia mogłabym rozwalić kompa, a szkoda, bo nowy.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. :D
   Kożuchowską opisałem już w tym poście o "Rodzince.pl", więc tu jej darowałem ;) A po za tym miała na swoim koncie kilka dobrych ról, więc nie chciałem jej już do końca tłamsić. A co do Brodzikowej, to rzeczywiście, powinna się tu znaleźć, razem z Foremniakową, ale zabrakło mi miejsc w Topie :D

   Z drugiej jednak strony cieszę się, że tego ni zrobiłem, bo szkoda kompa ;)

   Usuń
  2. Co masz do Foremniakowej? To, że często płacze nie znaczy, że jest kiepską aktorką. Wręcz przeciwnie ;)

   Usuń
  3. Dobre:) Naprawdę :P Formniakowa to zło w czystej postaci !

   Usuń
 2. Szapołowskiej nienawidzę! Nienawidzę też Katarzyny Figury - maniera tej kobiety doprowadza mnie do szału. Hahaha, Cage polskiej sceny - genialne i w zupełności trafione:) Mi brakuje jeszcze aktoreczki Katarzyny Cichopek, taka słodka i urocza gwiazdka :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cichopek miała być zamiast Koronieskiej, ale zdecydowałem dać jej fory za całkiem ciekawie zagraną rolę słodkiej idiotki w "tancerzach", bez udawania, bez napinania się. Z dużym dystansem do siebie.

   A co do Figury, to rzeczywiście, nie należy ona do moich ulubionych aktorek, ale nie jest taka najgorsza w ogólnym rozrachunku. Jednak wierzę, że może denerwować, właśnie za tę swoją manierę :| Ona to taki trochę Czarek Pazura w spódnicy. Też prawie zawsze gra samą siebie, z małymi wyjątkami.

   Usuń
  2. Do Pazury mam sentyment przez Killera i 13 posterunek, jego maniera mnie nigdy nie irytowała, wydawała się taka naturalna, wiadomo, że przerysowana, ale pasująca do jego osoby. A ochów, achów i głosu Figury znieść nie mogę! Zawsze wydawała mi się napuszonym babsztylem.

   Usuń
  3. Ja tez lubiłem Pazurę za "Kilera" i "13 posterunek", ale chyba jednak bardziej go cenię za role, w których nie gra debila, czyli za "Tato" i "Psy", czy też "Krolla". A Figura mi po prostu nie przeszkadza:)

   Usuń
 3. Cóż, ranking świetny, nic dodać, nic ująć. Chociaż faktycznie o kilka miejsc powinna toczyć się dość zacięta walka. Moją faworytką jest Szwed. Nie trawię tej kobiety. Mimo to z czystym sercem dorzuciłbym Cichopek. Zdecydowanie jedna z najgorszych aktorek w naszym kraju :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Chyba będę musiał dorzucić do tego zestawienia dodatkowe 'Top 5 Najgorszych Aktorek wg blogerów' :) Już mam Brodzik, Kożuchowską, Figurę, Cichopek (2 głosy) :D

   Usuń
  2. Były najlepsze kryminały ever, teraz będą najgorsi aktorzy i najgorsze aktorki ever;)

   Usuń
  3. To jest jakiś pomysł:D Jak opracuję to "logistycznie", to jutro może pojawi się jakiś post z prośbą o głosy :)

   Usuń
 4. Lipińską akurat doceniam, ma naprawdę piękny dorobek artystyczny. 'Rancza' akurat nie znam, więc się nie wypowiem.

  Co do pozostałych typów - mogę się zgodzić, marne z nich osobowości.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Może i Lipińska jest dobrą aktorką, ale jej barwa głosu i aparycja mnie odstręcza i za to nie lubię tej pani :)

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...