piątek, 20 lutego 2015

Zamienię się na książkę :]

Wszyscy piszą, że mają coś na wymianę, mam i ja! A tak na poważnie, to ostatnio robiłem porządki w moich książkach i doszedłem do wniosku, że jest kilka tytułów, które mam już przeczytane, a do których na pewno już nie wrócę, bo nie zrobiły na mnie spodziewanego wrażenia lub po prostu mam podwójne egzemplarze danej publikacji i takim oto sposobem stworzyła się lista książek, które chcą zmienić właściciela :)

Dan Brown "Kod Leonarda da Vinci"
Dan Brown "Zaginiony symbol"
Andrzej Ziemiański "Breslau forever"
Oliwer Bowden "Assassin's Creed: Renesans"
Bernard Werber "Szkoła bogów"
Zbigniew Wojtyś "Filatelista"

Książki są w stanie bdb, po jednym czytaniu. W razie chęci dokładnego ich oglądu cyknę fotki, ale teraz mi się nie chce wstawać :])

Nie jest tego wiele, ale może ktoś znajdzie coś dla siebie. Jeśli chodzi o coś na wymianę to interesują mnie wszelkiego rodzaju kryminały, fantastyka, literatura faktu, reportaże i biografię. Jak ktoś będzie zainteresowany, to najlepiej zostawić komentarz albo napisać maila (a.marcinkan@gmail.com).

3 komentarze:

  1. Może znajdziesz coś za Browna u mnie: http://lubimyczytac.pl/polka/2805085/wymienie/lista

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Jak chcesz dwa Browny, to po przejrzeniu Twojej listy książek interesują mnie "Wałkowanie ameryki" i "Korespondenci.pl". Jak coś to pisz maila, to się adresami wymienimy ;)

      Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...