środa, 15 maja 2013

[14] Serial: Marvelowscy super bohaterowie po raz kolejny ("S.H.I.E.L.D." 2013)

ABC oficjalnie zaplanowało nowy serial na podstawie komiksów Marvela "Marvel Agents of S.H.I.E.L.D." na wtorkowe wieczory o 20:00 ET na początek tej jesieni!Glark Gregg ponownie wciela się w rolę agenta Phil'a Coulson'a z filmów Marvela m.in. "Iron Man", "Thor", Avengers". W tym obrazie będzie on montował małą, bardzo specjalnie wyselekcjonowaną grupę agentów do organizacji znanej jako SHIELD. Wspólnie będą badać to co nowe, dziwne i nieznane na całym świecie, chroniąc zwykłych ludzi od nadzwyczajnego. Zespół Coulsona składać się będzie z współpracowników takich jak agent Grant Ward (Brett Dalton), świetnie wyszkolony w walce i szpiegostwie, agentka Melinda May (Ming-Na Wen) pilot i ekspert sztuk walki, agent Leo Fitz (Iain De Caestecker), genialny inżyniera i Jemma Simmons (Elizabeth Henstridge) geniusz z dziedziny bio-chemiki. W ich podróży po tajemnicach dołączy do nich nowy rekrut i haker komputerowy Skye (Chloe Bennet).


Producentem wykonawczym serialu jest Joss Whedon ("Marvel Avengers", "Buffy the Vampire Slayer"), "Marvels Agents of S.H.I.E.L.D." jest produkowany przez ABC Studios Marvel Television.


Ja osobiście już nie mogę się doczekać! A co Wy o tym myślicie?

8 komentarzy:

 1. Z przyjemnością pooglądam :) W większości bardzo przyjemne są te komiksowe produkcje :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mam podobne odczucia co Ty :) Zapowiada się ciekawie!

   Usuń
 2. Wskrzeszenie Coulsona to poroniony pomysł. Myślałem, że akcja będzie toczyła się przed Avengers, ale w świetle ostatnich doniesień... No kurwa. Ktoś w tych Avengersach musiał zginąć, żeby nadać filmowi odrobiny dramatyzmu. Musiał być to ktoś, kogo widzowie lubią, ale nie postać ważna, nie do zastąpienia. Padło na Coulsona. A teraz co? Fury sfingował śmierć, żeby zjednoczyć Mścicieli? No chyba to się kupy nie trzyma.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja wiem, że to nie jest zbyt dobre rozwiązanie z wskrzeszeniem Coulsona, ale...jedyne słuszne. Bo zastanówmy się, Robimy nowy serial o znanej z wcześniejszych filmów (i komiksów) agencji zrzeszających superbohaterów itp. Ale nie będzie w nim żadnych znanych z tamtych produkcji postaci. Jak dla mnie słabo. A tak, to mamy chociaż agenta Coulsona, który początkowo ciągnie całą fabułę i zachęca nas do rozpoczęcia przygody. Jest jedynym pomostem między filmami a serialem, oprócz nazwy agencji. A, że go zabili w Avengersach...phi, to i tak była najsłabsza część, więc im wybaczę :D

   Usuń
  2. Mogli zrobić prequel o powstawaniu Shield, którego akcja toczyłaby się na długo przed akcją Avengers. Tłumaczyłoby to między innymi brak superbohaterów w serialu.

   Usuń
  3. W sumie racja. Nie pomyślałem o tym. Możesz im zaproponować ;)

   Usuń
 3. No k to wie, kto wie. Trailer może i nie zapowiada czegoś wybitnego (przede wszystkim widać, że to nie jest budżet na jaki mogą sobie pozwolić twórcy filmów), ale może fabularnie zaprezentuje się z niezłej strony. Może.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No rzeczywiście, trailer nie powala, ale wydaje się że serial ma potencjał. Ja będę czekał z niecierpliwością :) Mam nadzieję, że Whedon się tym razem spiszę tak jak przy "Firefly" ;]

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...